Ubezpieczenia posagowe

Dziecko jest dla Ciebie najważniejsze. Dbasz o jego zdrowie, wychowanie i edukację. Już dziś pomyśl o przyszłości swojej pociechy. Polisa posagowa to rodzaj polisy na życie, która zabezpiecza finansowo dziecko na wypadek śmierci rodzica lub zapewnia mu środki na dorosłe życie.  Wybierz nasze ubezpieczenie posagowe, a zapewnisz dziecku:

  • Pieniądze na start w dorosłość
    Dziecko otrzyma kwotę, która jest zapisana w polisie, gdy będzie pełnoletnie i upłynie termin umowy. Dzięki temu dziecko otrzyma środku np. na studia, otworzenie swojego biznesu lub inny dowolny cel (np. wesele, zakup mieszkania).
     
  • Wsparcie finansowe, gdyby Cię zabrakło
    W takiej sytuacji to my będziemy opłacać składki do końca umowy. Po jej zakończeniu dziecko otrzyma pieniądze z polisy. Możliwy jest również dodatek rentowy, wtedy dziecko oprócz dalszego zbierania środków (dzięki wpłatom od PZU) otrzyma również rentę na utrzymanie.

Nie musisz być rodzicem dziecka, aby zadbać o jego przyszłość. Ubezpieczenie może zawrzeć dowolna osoba, która ukończyła 18 lat i nie ukończyła 56 lat, np. dziadek, chrzestna, wujek, przyjaciel rodziny. Polisa może więc być prezentem lub stypendium.

Umowę możesz zawrzeć na okres od 8 do 25 lat.