O Mnie

Witam Państwa.
 


Jako Doradca Ubezpieczeniowy do każdego Klienta podchodzę bardzo indywidualnie, dobieram najlepsze ubezpieczenia, które zapewnią poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Zachęcam do zapoznania się z moją OFERTĄ (tutaj link).

Uprawnienia Komisji Nadzoru Finansowego do sprzedaży ubezpieczeń otrzymałem w kwietniu 2019 i w tym samym roku została założona działalność gospodarcza. Od tego momentu systematycznie doskonaliłem swoje kompetencje poprzez szkolenia i kursy. Współpracuję z największą firmą w branży ubezpieczeniowej w Europie środkowo-wschodniej, czyli PZU.

Stale rozszerzam ofertę ubezpieczeń o nowe produkty i zakresy. Posiadam pełną gamę polis na życie, ubezpieczenia zdrowotne (prywatna Opieka Medyczna), ubezpieczenia posagowe (zabezpieczenie przyszłości dziecka), polisy emerytalne. Dla firm i działalności gospodarczych posiadam ubezpieczenia grupowe oraz pakiety prywatnej opieki medycznej (mogą występować razem lub osobno).

Zapewniam kompleksową obsługę przedsiębiorstw, jednoosobowych działalności gospodarczych oraz osób prywatnych.

Do każdego Klienta podchodzę bardzo indywidualnie, dobieram najlepsze ubezpieczenia, które zapewnią poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

Zadowolony Klient to najlepsza reklama.
Jeśli chcą Państwo być na bierząco z nowościami w branży oraz czytać artukuły w formie ciekawostek, proszę zostawić e-mail w zakładce NEWSLETTER.

Zakres terytorialny działania obejmuje głownie Wielkopolskę, Lubusie, Zachodniopomorskie, ale zawsze można dojść do sposobu. 

UBEZPIECZAMY RÓWNIEŻ ZDALNIE - PRZEZ INTERNET !

ZAPRASZAM DO KONTAKTU.